Licytacja dla Adama

 

Promocja z aukcyjnym Voucherem

W dniu 31 sierpnia tego roku odbędzie się przy okazji plenerowego kina w Żarach licytacja na rzecz zbiórki pieniędzy dla Adama Marciniaka zmagającęgo się z nowotworem.

Chętni będą mogli licytować spośród biletów na koncerty, voucherów różnych firm oferujących swoje usługi w promocji oraz przedmiotów należących do znanych osobistości. Pieniądze z tego zakupu zostaną przeznacozne na leczenie Adama i pomoc jego rodzinie.

Studio Monster Design będzie udostępniać na licytacji vouchery uprawniające do skorzystania z promocji na następujących zasadach:

  1. Przedmiotem niniejszego regulaminu jest akcja świadczenia promocyjnych usług dalej zwaną Promocją, przez Studio Graficzne Monster Design, dalej zwane Studiem dla upoważnionych do skorzystania z promocji podmiotów gospodarczych lub osób prywatnych, w dalszej części regulaminu zwanych Uprawnionym.
  2. Każdy zakupiony na aukcji Voucher daje możliwość skorzystania z niniejszej Promocji tylko raz i jednemu Uprawnionemu.
  3. Voucher daje możliwość skorzystania z usługi projektowania i uruchomienia pojedynczej strony internetowej w cenie 50% zwykłej ceny, określonej na podstawie wywiadu z Uprawnionym. Orientacyjne ceny zostały podane na stronie www.monsterdesign.pl/uslugi-i-ceny/strony-www. Z promocyjnej ceny wyłącza się koszty eksploatacyjne strony, tzn. koszty hostingu oraz rejestracji lub przedłużenia domeny. Z oferty wyłączone są sklepy internetowe.
  4. Alternatywnie voucher może pozwolić na nieodpłatne skorzystanie z usług Studia, a dokładnie z projektu: wizytówki, materiałów firmowych, ulotek, plakatów, banerów drukowanych i elektronicznych, okleiny na samochodu i innych prac graficznych, o ile wycena pracy zamyka się w granicach 500 złotych netto. W przypadku wyceny powyżej tej kwoty zostanie od kwoty wyceny odjęte promocyjne 500 złotych, obniżając tym samym koszt wykoannia usługi.
  5. Voucher nie obliguje Studia do zmiany kolejki pracy i wykonania promocyjnych usług Uprawnionemu przed wcześniej ustalonymi pracami z innymi klientami Studia. Po uzgodnieniu przedmiotu zlecenia Uprawniony ustali termin wykonania promocyjnych usług z Studia w oparciu o istniejące już zobowiązania z innymi klientami Studia.
  6. Skorzystać z voucheru można do końca września 2018 roku. Kontakt ze Studiem po tym terminie nie pozwoli uzyskać benefitów płynących z zakupu vouchera.
Naciśnij "Enter" by wyszukać
Naciśnij "Enter" by wyszukać